Soutěž: Vyhrajte zmrzlinu na celý rok

Zapojte se do soutěže o nejvtipnější foto s produkty Dione. Výherce od nás získá celoroční spotřebu zmrzliny. Stačí vytvořit vtipné foto s jakýmkoliv produktem Dione a vložit jej do soutěžní galerie na naší facebookové stránce. Soutěž probíhá od 1.5. do 31.5.2014. Výsledky budou vyhlášeny v pondělí 2.6. a vítězem se stane autor fotografie s největším počtem lajků. Aby byly Vaše šance ještě větší, může každý soutěžící nahrát jednu fotografii každý den.

O kolik zmrzliny se jedná?

Věříme, že pokud jednou naše mražené ovocné speciality ochutnáte, už je za nic jiného nevyměníte a Vaše spotřeba tak poroste J. I na to jsme mysleli a proto, pokud vyhrajete, si budete moci po celý rok dopřávat přibližně 3-4 zmrzliny či ovocné dřeně Dione každý den. Celkem se jedná asi o 120 kg mražených ovocných dobrot.

Nemáte dost velký mrazák?

Je nám jasné, že mrazák na 120 kg zmrzliny většina z nás běžně doma nemá. Rádi Vám, v případě Vaší výhry, budeme dodávat zmrzliny a dřeně postupně, přesně podle Vašich chutí a aktuálních potřeb. Jsme však připraveni i na variantu, že si výherce převezme celou výhru najednou.

Zdravé mlsání

Ovocné zmrzliny a dřeně Dione neobsahují žádné konzervanty, stabilizátory či barviva a jsou, stejně jako naše ostatní produkty, vyráběné v České republice v našich mrazírnách v Panenských Břežanech. Pro produkty Dione zpracováváme pouze čerstvé ovoce sklízené v nejvyšší fázi zralosti. Díky tomu si naše produkty zachovávají nejen přirozenou ovocnou barvu, ale i charakteristickou chuť.

Dione přírodu garantuje …

Chci se přihlásit