Proč Dione

ČESKÁ ZNAČKA

Dione je ryze česká značka prvotřídní zmrazené zeleniny a ovoce. Sídlíme ve středních Čechách v Panenských Břežanech a to vůbec není náhoda.

 

ZELENINA Z POLABÍ A LITOMĚŘICKA

Pro značku Dione totiž zpracováváme nejkvalitnější, povětšinou českou, zeleninu z tradičních pěstitelských oblastí jako je Polabí a Litoměřicko, odkud to k nám do Panenskách Břežan je jenom kousek. Zeleninu sklízíme ve fázi nejvyšší zralosti, kdy má nejlepší chuť, vůni, barvu, ale také obsah nutričních hodnot, hlavně vitamínů, fitonutrientů a minerálních látek. 

ZPRACOVÁNÍ PÁR HODIN PO SKLIZNI

Z pole to k nám trvá v některých případech jenom pár minut. Strategická poloha našeho moderního zpracovatelského závodu nám umožňuje nabízet hotové produkty Dione třeba již po 3 hodinách od sklizně.

SELEKCE, KVALITA, MODERNÍ TECHNOLOGIE

Čerstvou zeleninu a ovoce zpracováváme ihned po příjezdu do Panenských Břežan. Po pečlivé selekci, kdy vybíráme ty nejkvalitnější a velikostně stejné kousky, zeleninu a ovoce myjeme a následně hned šokově zmrazíme. Díky tomu si produkty Dione zachovávají charakteristickou chuť, barvu, vůni a vysoký obsah nutričních látek, vitamínů či enzymů. Můžeme tak mluvit o tom, že zmrazené produkty Dione jsou mnohdy ještě čerstvější než "čerstvé". 

BEZ UMĚLÝCH LÁTEK ČI PŘÍSAD

Při zpracování navíc nepoužíváme žádné umělé konzervanty, barviva či stabilizátory. K čisté přírodě má blízko i původ názvu naší značky. V řecké mytologii je totiž Dione bohyní svěžího deště a životadárné vláhy. 

Dione - přírodu garantuje