Family Fresh News.cz

Duben

Česká značka Agrimex, největší český zpracovatel ovoce a zeleniny slaví dvacet let na trhu

 

Zmrazené produkty výhradně z čerstvých surovin zpracovává společnost Agrimex Vestec a.s. prioritně od českých pěstitelů. Od roku 2006 působí v nejmodernějším výrobně-skladovém areálu v České republice v Panenských Břežanech. Díky strategickému umístění trvá cesta sklizené suroviny z pole do závodu v některých případech jenom pár minut.

jvětší český zpracovatel ovoce a zeleniny slaví dvacet let na trhu

Následně se ovoce a zelenina umyje a šokově zmrazí. Díky tomu si zachová charakteristickou chuť, barvu, vůni, vysoký obsah nutričních látek a vitamínů. Výrobky společnosti Agrimex jsou známé na retailovém trhu pod značkou Dione, v gastronomii pak pod značkami Agrimex a Dione Premium.

Facebook 

Retailový prodej pokrývá moderní i tradiční trh a obchodní řetězce
V celé České republice a na Slovensku je to pak přes specializované gastronomické velkoobchody. Portfolio značky Agrimex dnes představuje asi padesát druhů zeleninových směsí, mezi nimi třeba Pod svíčkovou, Čínskou směs, Polévkovou nebo Mexickou s brokolicí. Padesát druhů je i jednodruhové zeleniny, mezi oblíbené patří např. Český hrášek.
Značka Agrimex nabízí i patnáct druhů hotových jídel, díky kterým rychle připravíte zdravou a lehkou večeři. Vybírat můžete z různých krémových polévek nebo Fit-line směsi s kuřecím masem. Ovocné směsi, kterých je teď asi třicet druhů, oceníte při výrobě mléčných smoothies nebo dezertů. Borůvky lesní, Maliny nebo Lesní směs se zase perfektně hodí do horké ovesné kaše. A na léto se teď můžete těšit ještě o něco víc díky devíti druhům ovocných zmrzlinových specialit.
U všech výrobků platí, že neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva či stabilizátory.

Blanka Opltová

www.mojedione.cz.

Související produkt