Everydaymagazin.cz

Prosinec

Soutěž o balíčky mix produktů firmy Dione

 | 

Soutěž o balíčky mix produktů firmy Dione

Dioneimage 31

Soutěžní otázka:

Jakou zeleninu obsahuje NOVINKA Dione Na másle s bylinkami?

Správnou odpověď najdete na: www.mojedione.cz

 

Šest vylosovaných odpovědi odměníme balíčkem v hodnotě 500 Kč (mix produktů Dione).

Pište pod heslem "Dione" na e-mail: soutez@everydaymagazin.cz do 10. ledna 2018

Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo.
Výherce budeme kontaktovat mailem.

 

Dione image 6

Dione nabízí zdravé a čerstvé ovoce a zeleninu z českých polí, jež si můžete dopřát každý den

Je na čase rozbít starý mýtus, který se dívá na mrazenou zeleninu a ovoce skrz prsty. Kromě toho, že jsou požadované ingredience okamžitě připravené k vaření, šetříte čas na přípravě a neriskujete zranění při krájení či loupání, nabízí zmrazená zelenina a ovoce Dione ještě další, mnohem důležitější, výhody.

Dione spenat image
Klíčem ke zdravé stravě jsou kvalitní suroviny a jejich původ. Obchody dnes nabízí rozmanitou nabídku ovoce a zeleniny, které vypadají velmi lákavě. Je však dost možné, že z pole na pult urazily dlouhou cestu. A aby měly před zákazníkem požadovaný vzhled, často se sklízí nezralé a dozrávají až po cestě za speciálních podmínek. Ztrácí tak vitamíny a antioxidanty a mnohdy též chuť. Zmrazená zelenina a ovoce Dione se však těmto neduhům hravě vyhýbá. Roste totiž v Polabí či na Litoměřicku a zpracovává se jen kousek odtud - v Panenských Břežanech ve středních Čechách. Z pole ke zpracování jí to trvá jen chvíli, a proto farmáři sklízejí úrodu v nejvyšší fázi zralosti. Na pult se tak dostanou produkty s nejlepší chutí, vůní a obsahem nutričních látek, vitamínů či minerálů. Zabalené a připravené k expedici jsou totiž už třeba za tři hodiny po sklizni.

Dione image 2

Při zpracování se nepoužívají žádné umělé konzervanty, barviva nebo stabilizátory. Proces hlubokého zmrazení umožňuje zachovat vše podstatné, co má zdravá zelenina a ovoce mít. Sáčky se zeleninou nemusely cestovat přes celý kontinent - do vašeho domova dorazily z Čech od českých zemědělců a zpracovatelů. Dione nabízí pečlivě omyté a ke konzumaci připravené ovoce a zeleninu, zeleninové směsi, zmrzliny, dřeně a rychlou kuchyni.

Novinkou v sortimentu je zeleninová směs Na másle, obsahující kromě zeleninových komponentů také ochucené máslo. Balení do exkluzivní krabičky obsahuje i recept.
Na stránkách www.mojedione.cz se můžete inspirovat zdravými a chutnými recepty na každou sezónu.

 

Orientační ceny výrobků:

Listový špenát řezaný Dione 400 g - 20,90 Kč        
Baby směs Dione 350 g - 30,90 Kč
Sombrero Dione Extra 450 g - 33,20 Kč
Na másle s bylinkami a kukuřicí Dione 300 g - 24,90 Kč
Lesní směs Dione 200 g - 36,90 Kč
Jahody v čokoládě Dione 60 ml - 17,50 Kč

 

         

Společnost Agrimex Vestec a.s., vyrábějící produkty značky Dione, oslavila vloni 20let na trhu. K této příležitosti vznikla nová řada zmrazeného ovoce a zeleniny Dione Extra. Tato řada nabízí několik novinek a výhod. Řada Dione Extra je nyní schopna operativně přizpůsobovat gramáže i složení potřebám klienta. Pod tuto značku bylo vybráno patnáct sortimentních novinek: směsi Minestrone, Ratatouille, Sombrero, Zelenina na grill, Bretaňská, Směs na bramborový salát, jednodruhové Jahody plátek, Švestky půlené, Višně odpeckované, Dýně Hokaido, Kukuřice klasy řezy, Brokolice a nejnověji také dva druhy Smoothie a Mango v balení 500 g.
Jakmile bude u těchto druhů, po jejich zavedení na trh optimalizována velikost balení a případné změny ve složení, bude sortiment dále rozšiřován o další novinky. Novinkou je i obal výrobku, na kterém převažují transparentní průhledy do vnitřku tak, aby bylo zřetelně vidět druhové složení, velikost a kvalita komponentů i barevná pestrost směsí.

Sklizenou surovinu Agrimex Vestec a.s. zpracovává v nejmodernějším výrobně-skladovém areálu v České republice, v Panenských Břežanech. Strategická poloha závodu umožňuje zpracování sklizené zeleniny během několika hodin po sklizni. Produkty značky Dione jsou k dostání ve všech běžných potravinových řetězcích jako je např. Albert, Billa, Kaufland nebo Tesco. Recepty a tipy, jak výrobky Dione zpracovat najdete na www.mojedione.cz