Dione Extra - Nová extra řada zmrazeného ovoce a zeleniny

Představujeme Vám novou řadu zmrazeného ovoce a zeleniny Dione Extra. Tato nová Extra řada vznikla v rámci programu oslav dvacátého výročí společnosti Agrimex na trhu jako reakce na poptávku trhu po flexibilitě jak ve velikosti balení, tak v novinkách a ve složení.

Benefity nové řady Dione Extra jsou tedy zcela jasné:

Výhodné balení – je možné operativně přizpůsobovat gramáže potřebám klienta, což vítají zvláště klienti z řad řetězců moderního obchodu. V případě gastrobalení je možné u novinek připravit menší gramáže než je nejčastějších 2,5kg a to právě pro vyzkoušení novinky klientem ve snadno zpracovatelném balení

Skvělá cena – u všech výrobků jsou ceny připraveny pro úspěšné zavedení na trh. Vzhledem k načasování novinek na začátek nové sezony můžeme ceny garantovat po dobu minimálně na šest měsíců.

Vybrané druhy – sortiment vychází vstříc poptávce trhu. Budeme jej velmi rychle rozšiřovat a po úspěšném zavedení novinek optimalizovat velikosti balení i případné změny ve složení.

Na obalech výrobků Dione Extra převažují transparentní průhledy dovnitř balení, aby zákazník zřetelně viděl druhové složení, velikost segmentů i barevnou pestrost každé směsi.

 

Dione Extra směsi pro segment HORECA: 

  • Minestrone 800 g – typická směs s bohatým složením pro přípravu tradiční italské polévky 
  • Hrášek s baby mrkví 1 kg – ideální přílohová i oblohová kombinace 
  • Exotická směs 800 g – v originálním složení ananas, mango, jahody plátek s využitím do koktejlů, pohárů, jako studený kompot, chuťově nejvyváženější ze všech směsí podobného typu

V dalším vývoji této řady dojde i na další ovocné a zeleninové směsi, ale i na méně obvyklé, leč v gastronomii velmi oblíbené, druhy zeleniny jednodruhové.

 

Dione Extra směsi pro segment Retail:

  • Minestrone 600 g  
  • Lečo 600 g

Produkty Dione Extra pro maloobchodní segment mají velikost uzpůsobenu pro uspokojení potřeb vícečlenné domácnosti.