Dione nabízí zdravé a čerstvé ovoce a zeleninu z českých polí, jež si můžete dopřát každý den

Dione nabízí zdravé a čerstvé ovoce a zeleninu z českých polí, jež si můžete dopřát každý den

Je na čase rozbít starý mýtus, který se dívá na mrazenou zeleninu a ovoce skrz prsty. Kromě toho, že jsou požadované ingredience okamžitě připravené k vaření, šetříte čas na přípravě a neriskujete zranění při krájení či loupání, nabízí zmrazená zelenina a ovoce Dione ještě další, mnohem důležitější, výhody.

Klíčem ke zdravé stravě jsou kvalitní suroviny a jejich původ. Obchody dnes nabízí rozmanitou nabídku ovoce a zeleniny, které vypadají velmi lákavě. Je však dost možné, že z pole na pult urazily dlouhou cestu. A aby měly před zákazníkem požadovaný vzhled, často se sklízí nezralé a dozrávají až po cestě za speciálních podmínek. Ztrácí tak vitamíny a antioxidanty a mnohdy též chuť. Zmrazená zelenina a ovoce Dione se však těmto neduhům hravě vyhýbá. Roste totiž v Polabí či na Litoměřicku a zpracovává se jen kousek odtud - v Panenských Břežanech ve středních Čechách. Z pole ke zpracování jí to trvá jen chvíli, a proto farmáři sklízejí úrodu v nejvyšší fázi zralosti. Na pult se tak dostanou produkty s nejlepší chutí, vůní a obsahem nutričních látek, vitamínů či minerálů. Zabalené a připravené k expedici jsou totiž už třeba za tři hodiny po sklizni.

Při zpracování se nepoužívají žádné umělé konzervanty, barviva nebo stabilizátory. Proces hlubokého zmrazení umožňuje zachovat vše podstatné, co má zdravá zelenina a ovoce mít. Sáčky se zeleninou nemusely cestovat přes celý kontinent - do vašeho domova dorazily z Čech od českých zemědělců a zpracovatelů. Dione nabízí pečlivě omyté a ke konzumaci připravené ovoce a zeleninu, zeleninové směsi, zmrzliny, dřeně a rychlou kuchyni.

Novinkou v sortimentu je zeleninová směs Na másle, obsahující kromě zeleninových komponentů také ochucené máslo. Balení do exkluzivní krabičky obsahuje i recept.

Na stránkách www.mojedione.cz se můžete inspirovat zdravými a chutnými recepty na každou sezónu.

Orientační ceny výrobků:

Listový špenát řezaný Dione 400 g - 20,90 Kč       

Baby směs Dione 350 g - 30,90 Kč

Sombrero Dione Extra 450 g - 33,20 Kč

Na másle s bylinkami a kukuřicí Dione 300 g - 24,90 Kč

Lesní směs Dione 200 g - 36,90 Kč

Jahody v čokoládě Dione 60 ml - 17,50 Kč

Společnost Agrimex Vestec a.s., vyrábějící produkty značky Dione, oslavila vloni 20 let na trhu. K této příležitosti vznikla nová řada zmrazeného ovoce a zeleniny Dione Extra. Tato řada nabízí několik novinek a výhod. Řada Dione Extra je nyní schopna operativně přizpůsobovat gramáže i složení potřebám klienta. Pod tuto značku bylo vybráno jedenáct sortimentních novinek: směsi Minestrone, Ratatouille, Sombrero, Zelenina na grill, Bretaňská, Směs na bramborový salát, jednodruhové Jahody plátek, Švestky půlené, Višně odpeckované, Dýně Hokaido a Kukuřice klasy řezy.

Jakmile bude u těchto druhů, po jejich zavedení na trh optimalizována velikost balení a případné změny ve složení, bude sortiment dále rozšiřován o další novinky. Novinkou je i obal výrobku, na kterém převažují transparentní průhledy do vnitřku tak, aby bylo zřetelně vidět druhové složení, velikost a kvalita komponentů i barevná pestrost směsí.

Sklizenou surovinu Agrimex Vestec a.s. zpracovává v nejmodernějším výrobně-skladovém areálu v České republice, v Panenských Břežanech. Strategická poloha závodu umožňuje zpracování sklizené zeleniny během několika hodin po sklizni. Produkty značky Dione jsou k dostání ve všech běžných potravinových řetězcích jako je např. Albert, Billa, Kaufland nebo Tesco. Recepty a tipy, jak výrobky Dione zpracovat najdete na www.mojedione.cz.

Mediální servis:

cammino…

Dagmar Kutilová

EMAIL: kutilova@cammino.cz                                      

GSM: +420 606 687 506

www.cammino.cz