Recenze zákazníků

Pravá dřeň

Vážení, 

Kupuji si Jahodovou dřeň Dione. Je moc dobrá a chutná to opravdu jako pravé jahody. Nechápu, že to ostatní nedělají takhle dobré.

Jana Štruncová, Chotýčany 

Na másle

Dobrý den, koupila jsem si zeleninu Na Másle v krabičce. Je to praktické a všechno najednou. Máslo se krásně rozpustí a bylinky dodají zelenině dalších chuť.

Jarmila Veselá, Brno

Zelenina v krabičce

Dobrý den, minulý týden jsem koupila vaši zeleninu na másle. Děláte ji netradičně do krabičky. Zajímalo by mne, jaké bylinky jsou v tom másle, chutná to výborně.

Marie Helvartová, Hostivice

Hrášek a špenát Dione

Dobrý den, už dlouho kupujeme Vaše výrobky Dione. Z mražené zeleniny u nás doma jasně vede hrášek a špenát. Z mraženého ovoce jahody a maliny. Děkuji.

Lucie Nosková, Praha

Zelenina od Dione

Mražené zeleniny od Dione mám v mrazáku spousty. Dione je u nás v rodině nejpoužívanější mraženou zeleninou, nedáme na ni dopustit a hojně ji využíváme. Je OK.

Eliška Kubátová, Plzeň

Brokolicový krém

Velmi dobrý brokolicový krém, dokonce chutná mému manželovi. Dnes jsem krém vyzkoušela poprvé a určitě ne naposledy. Rychlý a jednoduchý.

Děkuji Tereza Pokorná, Praha

 

Špenát protlak 450g

Dobrý den, zkoušela jsem špenátový koláč z listového těsta. Vůně a chuť špenátu Dione byla jedinečná. Příště zkusím špenátové smoothie.

Veronika Macháčková, Praha

Selská směs

Zdravím, zeleninová směs Selská je velice chutná. Bramborové plátky s mrkví, zelím, paprikou, hráškem, cibulí a žampionem je skvělá kombinace pro letní dny.

Markéta Novotná, Plzeň

Český hrášek Dione 350g

Dobrý den, koupila jsem si více druhů hrášků k porovnání. Váš hrášek Dione nám chutná nejvíc. Sladkost a šťavnatost vyhrála i u dětí. Kupuji už jen Český hrášek Dione. Děkujeme

Šárka Průšová, Praha

Ledové osvěžení

Dobrý den, takové báječné ledové osvěžení ve dřeních, jsme dlouho neměli. Určitě budeme celé léto kupovat Vaší jahodovou, malinovou a brusinkovou dřeň. Děkujeme za mlsání.

Iveta Vránová, Praha

Kukuřice klasy řezy 450g

Zdravím, velmi jsme si oblíbili Vaše kukuřice klasy řezy. Ke grilování nesmějí chybět. Kupuji v Albertu za skvělou cenu.

Jana Komínská, Praha

Zelenina na grill Dione Extra 450g

Když grilovat, tak jedině s Vaší zeleninou. Zelenina na grill je ideální letní příloha k masu. Ta její chuť a šťavnatost je prostě nejlepší. Kombinace cukety, papriky a cibule je perfektní. Děkuji a přeju hezký den.

Pavla Kostková, Praha

Brokolice Dione

Dobrý den, často vařím z brokolice. Podporuje imunitní systém, zabraňuje stárnutí, podporuje zdraví očí, zabraňuje vzniku alergií, prostě pro jarní detoxikaci těla je skvělá. Jsem fanouškem směsi Bretaňské a Mexické s brokolicí Dione.

Díky Vendula Novotná

Lesní směs Dione Extra 500g

Zdravím, nedávno jsem koupila v Penny Vaší ovocnou směs Lesní Dione Extra. K nedělní kávě jsem upekla bublaninu s lesní směsí, která se hned snědla. Příště udělám bublaniny více, aby na mě kousek zbyl.

Děkuji Věra Hanušková

 

Dione

Dobrý den, ráda zkouším nové recepty s vašimi výrobky. Když porovnám výrobky DIONE s ostatními výrobci, tak kvalita a zpracování zeleniny  je nejlepší. Nikdy jsem se v obchodě výrobků DIONE nějak nevšimla, ale díky soutěži jsem objevila kvalitní zboží, které jsem neznala. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.
 

Anna Pytlíková, Holýšov

Listový špenát Dione

Dobrý den,musím pochválit Váš špenát. Takový zdroj vitamínů a železa je ideální pro nastartování do nového dne. Už teď vím, co nesmí chybět ve velikonoční nádivce.

Alena Loretánská, Praha

Exclusive Polévková Dione

Dobrý den, já i má rodina jsme  vaši věrní zákazníci. Právě jsem dovařila polévku se zeleninou Exclusive polévkovou a musím uznat, že bylinky dodávají polévce opravdu vynikající chuť. Jiné firmy, bylinky nedávají.

Děkujeme Čedíková

S Kukuřicí a letní Dione

Dobrý den.Dnes jsme s manželkou v Tescu u nás na Mělníku zakoupili 2 druhy-zeleninovou S Kukuřicí a zeleninovou letní.Srovnali jsme vaše výrobky se švédskými firmy Frosta.Ty jsou velice kvalitní,máme s nimi dobré zkušenosti.Ty vaše jsou na jejich úrovni kvalitou,ale cenově pro nás dostupnější.Konečně česká firma,která v tomto odvětví je výborná.Přejeme vám hodně spokojených zákazníků.

Manželé Šutovi,Mělník

Jahody Dione

Dobrý den, k vánocům jsem dostala smoothie, ve kterém jsem rozmixovala kiwi, banán a rozmražené Jahody Dione. Ovocný koktejl byl chutný a zdraví. Rozhodně zkusím další koktejly s Vašimi Malinami Dione a Borůvkami Dione.

Děkuji Alice Veselá

S játrovými knedlíčky

Dobrý den, včera jsem koupila v Kauflandu Vaši hotovou polévku S játrovými knedlíčky. Zaujal mne i zeleninový Hráškový krém Dione, který si příště koupím. Polévku S játrovými knedlíčky povečeříme na Štědrý den. Ušetří čas, práci a chutnat bude určitě skvěle. Přeju krásné svátky.

Květa Petrská, Brno

Lečo Dione

Zdravím, v sychravých dnech potěší každé zdravé jídlo, které zahřeje a připraví se hned. Do Vaší zeleninové směsi Lečo vždy přidám vejce, klobásu, trochu chilli, česneku a výborné Lečo je na světě. Díky Leču Dione jsem doma za skvělou kuchařku.

Jiřina Koudelková

Exclusive Polévková Dione

Dobrý den,musím pochválit Vaší zeleninovou směs Exclusive polévkovou. Díky jemnému řezu dostávám do dětí zeleninu, kterou nemají moc rádi. Milým překvapením je petrželka navíc. Polévka byla chutná, zdravá a hned snědená.

Děkuji Lenka Havlíčková

S Kukuřicí Dione v časopise Svět Ženy

Dobrý den, v časopise Svět Ženy mě zaujal recept na bramborový salát s Vaší zeleninovou směsí Dione. Hned jsem si v Tescu koupila balení „S Kukuřicí Dione 350g“ a „Exclusive polévkovou Dione 350g“. Oba výrobky jsou opravdu výborné. Pomalu si plním mrazák Vaší zeleninou Dione.

S pozdravem a přáním pěkného dne Iva Slivenecká

Kapusta růžičková

Dobrý den, o víkendu jsem uvařila hovězí polévku s růžičkovou kapustou. Děti sice polévku nechtěli ochutnat, ale s hovězím masem a písmenky polévku snědli celou. Polévka měla díky růžičkové kapustě Dione jedinečnou chuť.

Děkujeme Dana Vyskočilová

ŠPECLE S HŘÍBKY Dione

Takovou lahodnou  zeleninovou směs, jsme dlouho neměli. Směs fazolek, papriky, kukuřice, hrášku, rajčete, cibule, špeclí  a hříbků je  vegetariánská pochoutka, kterou jsme si oblíbili. Příště přidám smetanu, strouhaný sýr a zkusím Váš recept z web.stránek mojedione.cz „Špecle s hříbky a smetanou“.

Monika Pekárenská

Italská a Mexická s kuřecím masem

Vážení, před několika měsíci jsem si v prodejně Penny v Plzni zakoupila Váš výrobek rychlé kuchyně "Italská s kuřecím masem". Tento výrobek mě velice chutnal, opravdu je výborný. Chtěla bych se Vás zeptat, zda byste mi mohli poradit, do kterých prodejen v Plzni toto zboží dodáváte?  "Mexická s kuřecím masem"- tento výrobek jsem neochutnala, ale také bych o něj měla zájem. Určitě bych si udělala zásobu do mrazáku obou zmíněných výrobků. Děkuji Vám za Vaši odpověď a vstřícnost. Přeji hezký den. 

Křišťanová, Chrást u Plzně

BORŮVKY Dione

Dobrý den, musím pochválit Vaše Borůvky Dione. K nedělní kávě jsem upekla borůvkovou bábovku, která měla úspěch. Sousedka si opsala  recept i Vaše webové stránky, které navštěvuji.

Adéla Lhotecká

Letní směs na léto

Dobrý den, nedávno jsem koupila v Albertu Vaší zeleninovou směs Letní Dione.
 Složení směsi je skvělé a cena ještě lepší. Už si chystám místo v mrazáku pro Vaše směsi, zeleninu a ovoce.

Radka Orlická

Zeleninové směsi Selská a S rýží

Dobrý den, s manželem si potrpíme na zdravou a chutnou stravu a když dojde na hlad, rádi si v těchto vedrech pochutnáme na zeleninové směsi S rýží a Selské směsi. Směs je rychle hotová a chutná.

Kateřina  Soukenická

Prázdniny s jahodami

O víkendu jsme vařili tvarohové knedlíky s jahodami Dione. Nejen, že jsem měla malé pomocníky v kuchyni, ale nezbyl ani jeden knedlík. Příště tvarohové knedlíky zkusím s Vašimi borůvkami.

Lenka Svobodová

Zmrzlinové dřeně

Dobrý den, chci Vám poděkovat za kvalitní, zdravé a dobré dřeně. Na oslavě mého syna měli veliký úspěch. Rozhodně budeme kupovat dál a mlsat tak celé léto.

Věra Zubíková

HRÁŠEK S MRKVÍ DIONE

Dobrý den,již dlouhá léta kupujeme Vaše výrobky Dione. Jakmile v obchodě najdeme Dione „v akci“, nakoupíme si větší zásobu do mrazáku, abychom Vaší zeleninu měli vždy po ruce. Nejčastěji kupujeme hrášek s mrkví, který přidáváme pod pečené kuře.

Vaši věrní zákazníci rodina Pálova.

Bramborová s hříbky Dione

Vážení,velmi jsme si oblíbili Vaši zeleninovou směs Bramborová s hříbky, kterou používáme jako základ do různých polévek - většinou jde o rychlou improvizaci (způsobů je mnoho, hlavně přidat majoránku a medvědí česnek), která měla vždy úspěch. V mrazáku jste stále měli aspoň dvě balení této směsi.Skvělý produkt, děkujeme.

Romana Horníková

Hrášek Český – víc než hezký

Dobrý den, často kupujeme Český hrášek Dione. Má výbornou chuť, zdravou barvu a  ta charakteristická vůně…. Těšíme se na Vaše další výrobky!

Květa Vosáhlová

Špenát lepší než "čerstvý"

Vážení, vařím téměř výhradně z čerstvé zeleniny. Několikrát jsem si ale vyzkoušela, jak se vaří z "čerstvého" špenátu z obchodu a musím říct, že jsem se ráda vrátila k sekanému špenátu od Vás. Chuť mraženého špenátu je výborná, a dobře selépe se s ním pracuje. V obchodech bývá čerstvý salát často zvadlý a jeho chuť není zrovna nejlepší. Jak je možné, že je v chuti špenátu takový rozdíl?

Klaudie Malá

FRANCOUZSKÁ Dione

Když mraženou zeleninu,tak jedině Francouzskou od Dione, krásná cena, výborná zelenina

Dana Kyzlinková 

Polévku s ní sní a jen s ní!

Chci Vám, jako výrobci poděkovat za Vaše kvalitní a dobré výrobky. Od té doby, co jsem poprvé použila Vaši Polévkovou zeleninovou směs Exclusive, nekupuji jinou. Vnuci polévku s ní sní a jen s ní! Stejně tak máme rádi ovoce a vše ostatní a jen mne mrzí, že Vaše výrobky nejsou všechny a stále dostupné ve více obchodech. Jde již nyní sehnat vaše Mango? A kde, prosím? S poděkováním 

Jana Bitnerová

Český výrobce - české suroviny

Musím pochválit vaše krémové polévky. Překvapila mě opravdu dobrá chuť a hlavně fakt, že jsou povětšinou pouze z přírodních ingrediencí a neobsahují žádné glutamáty a umělá éčka. Je jen škoda, že je musím dost často hledat, protože je všude nemají. Také mě moc těší fakt, že zpracováváte českou zeleninu a štvou mě výrobci, kteří se pouze schovávají za českou vlajku, ale o původu zeleniny nemluví. Držím palce.

Petra Skořepová

Ovoce po celý rok

Dobrý den, neplánujete ještě více produktů s ovocem? Před Vánocemi jsme objevili ty vaše a jsme spokojeni. Ani po rozmražení totiž ovoce není "rozblemcané", ale drží pohromadě, má pěknou barvu a ovocnou chuť. Využíváme do moučníků, koktejlů, do zmrzliny, ale třeba i k snídani do müssli.

Renata Seifertová

Bramborový salát

Jsem vaším fanouškem na Facebooku. Bylo by skvělé, kdybyste dávali více receptů, protože ty co tam máte jsou většinou skvělé. Naposledy jsem vyzkoušela bramborový salát a byl výborný, na Vánoce se ho chystám ještě trochu vylepšit podle našich zvyklostí, ale spokojená jsem hlavně se základem a zeleninou. Držím palce a prosím, více receptů, děkuji.

Alena Skomelná

Více obchodů

Na jedné ochutnávce jsme poznali vaše dřeně, do kterých jsme se zamilovali. Myslím, že jako jediní výrobci na trhu do nich nepřidáváte žádné chemické látky, éčka a podobná svinstva a za to moc děkuji. Užíváme si je pravidelně a po celý rok. Jen mě trochu mrzí, že nejsou k dostání ve více obchodech.

Kamila Podrápská

Nebude i rajčatová?

Od té doby co jsme objevili krémové polévky Dione už doma takové polévky nevařím pouze ohřívám :-). Jsou totiž naprosto vynikající, přidáváme si pouze slaninku, někdy osmažené krutonky a smetanu. Doporučuji také s domácím pestem. Neplánujete nějaké další produkty? Přimlouváme se za rajčatovou :-) polévku.

Monika Hadrabová

Čerstvější než “čerstvá”

Dione tvrdí, že jejich zelenina je čerstvější než "čerstvá". Nevěřila jsem, dokud jsem nevyzkoušela. Chuť, vůně a barva je skutečně k nerozeznání od čerstvé zeleniny či ovoce a čerstvou myslím tu, kterou si utrnu na zahrádce. Jeden příklad za všechny, zkuste někde koupit čerstvý a chutný hrášek...

Petra Soukalová

Polévka s játrovými knedlíčky

Dobrý den, neupravovali jste nějak recepturu polévky s játrovými knedlíčky? Byla vždy dobrá, což se nedalo říci o knedlíčkách. Zkusila jsem ji však nedávno v akci a byla překvapena dobrými knedlíčky. Takže děkuji a jen tak dále.

Jaromíra Nekvasilová

Selská směs Dione

Dobrý den, velmi jsme si oblíbili vaši mraženou zeleninovou směs Selská směs, kterou používáme nejen jako přílohu, ale i jako hlavní jídlo. Stačí trochu orestovat a okořenit a je hotovo. Skvělý produkt, děkujeme.

Jarmila Hyklová

Ať žije Čína

Často připravujeme orientální a hlavně čínská jídla. Na nich je snad nejhorší příprava zeleniny, hub, koření a dalších ingrediencí. Hledali jsme proto alternativu, která by byla již nakrájená a kvalitou se vyrovnala čerstvé zelenině. Nejoblíbenější je u nás směs Asie. Chuť je od čerstvé defakto k nerozeznání, ale hlavně ušetříme spoustu času s přípravou. No a dalším důvodem je původ zeleniny. To jsme se dozvěděli teprve z vašich stránek. To nám udělalo největší radost. Bydlíme navíc kousek od vás. 

Kamila Mušková

Kam zmizel luxusní produkt Dione?

Dobrý den, mám prosím dotaz. Proč zmizel tento luxusní produkt (Mražené maliny Dione) z obchodů (Albert a InterSpar)? Přestal se vyrábět nebo ho jen už neodebírají tyto řetězce? Byla to snad jediná zmzlina na trhu bez E-ček (mimo kyselinu citronovou)? Týdně naše rodina spotřebovala až 10-15 kusů a objednávat to přímo u vás je samozřejmě nesmysl.

Jaromír Žaludek

Špenát ochucený

V naší rodině milujeme špenát na jakýkoliv způsob. Času není nikdy nazbyt, tak velmi oceňuji zejména ochucený špenát od Dione. Stačí jen trochu doladit a příloha k čemukoliv je hotová. Beru jenom český špenát od české značky :-).

Veronika Pujmanová

Přírodní dřeně

To že jsem znala Dione jsem si uvědomila až díky Vaší soutěži na Facebooku. Někdy jsem Vás kupovala, někdy ne, ale nijak zásadně jsem to neřešila. Jaké máte dřeně jsem však nevěděla vůbec. Dokonce je mají u nás ve Staré Boleslavi u Trusků. Chuť je skvělá, stejně jako způsob zpracování bez umělých látek a navíc se vyrábějí jenom kousek od nás. 

Petra Žemličková

Pečeme po celý rok

Naše rodina je velká a peněz není nikdy nazbyt. Čerstvé ovoce je drahé a mnohdy bohužel ne moc kvalitní, zejména v mimosezóně. Díky Dione zmrazenému ovoci mohu péci po celý rok s ovocem, které je od toho opravdu čerstvého defakto k nerozeznání a přitom stačí jenom sáhnout do mrazáku.

Lenka Podbořanská

Opravdu výborný oběd

Nedávno jsem koupila u nás v Penny na Matúškové ul., Praha 4, váš výrobek Italská směs s kuřecím masem, opravdu výborný oběd, ale bohužel od té doby už nic z vaší rychlé kuchyně jsem tam nenašla. Můžete mě prosím sdělit, kdy budete tyto výrobky opět zavážet? Děkuji za odpověď a přeji hezký víkend.

Marie Görlichová

Díky za ovocné dřeně

Rádi mlsáme, ale zdravě. Díky Dione si hlavně v létě často užíváme mléčné zmrzlinové šejky. Stačí rozmixovat mléko s ovocnými dřeněmi Dione a šejk je hotový. Děti je milují a já jsem ráda, že kromě čerstvého, šokově zmrazeného ovoce a cukru neobsahují žádné chemikálie, "éčka" či zahušťovadla.

Kamila Petřeková

Přílohy na dosah

Často řeším, jakou vybrat přílohu k nedělnímu obědu. Klasika v podobě knedlíků a brambor dost často neuspěje a tak ráda sáhnu do mrazáku po některé ze zeleninových směsí Dione.  Asi nejoblíbenější je Bretaňská směs, já  osobně miluji směs Julienne, která kromě chuti jedinečně vypadá na talíři a to díky speciálnímu nakrájení cukety.

Monika Podhorská

Kde mohu koupit dřeně Dione?

Dřeně Dione jsme objevili nedávno. Musíme je pochválit, mají přírodní chuť a neobsahují žádné konzervační či chemické látky, ale bohužel jsou velmi málo k dostání a v Kauflandu je již nemají :-(.

Petr Nováček

Doma jsem za hvězdu

Jak jednoduše posbírat kladné body u rodiny? Koupil jsem hráškovou krémovou polévku Dione, trochu slaniny a smetanu. Doma jsem z toho během pár minut vykouzlil výbornou polévku a rázem jsem se stal hvězdou domácí kuchyně u dětí i manželky. Se vším jsem se navíc vešel do 100 korun.

Jakub Černý

Recepty Dione

Objevil jsem Váš web a také fakt, že jste česká firma, která zpracovává české suroviny, hurá. Co mě však potěšilo ještě víc jsou Vaše jednoduché recepty. Nic světoborného, ale ani náročného a to přesná já potřebuji - rychlost, jednoduchost a přitom, aby mi to chutnalo ... a chutná a nejen mě.

Pepan Kolárek